Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

Liposukcja Włocławek

Kujawsko-Pomorskie

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu – Ileż to razy widzimy w lusterko natomiast nie potrafimy się nadziwić, jak dużo zmieniło się własne ciało w porządku ostatnich paru lat. Nagle prezentuje się, że posiadamy boczki, nadwagę (czasami nawet otyłość brzuszną) natomiast nie potrafimy się pozbyć cellulitu. Na domiar złego w znaczeniach, gdzie chciałybyśmy być niewystarczająco masa ciała, natura poskąpiła nam objętości. Nie podobamy się sobie, oraz z okresem otwiera być coraz gorzej. Kiedy żadne szkolenia oraz diety nie pomagają, z uwagą przychodzi nam medycyna estetyczna.

Liposukcja Aleksandrów Kujawski

Liposukcja i lipoliza

Liposukcja i lipoliza to dwa różne sposoby, które składa wspólny cel – redukcja tkanki tłuszczowej. W obecnym materiale skupimy się na pierwszej z tych dwóch możliwości modelowania ciała, a szczegółowo na nowej technologii liposukcji laserowej, stosowanej przez specjalistów z kliniki Medbeauty doktora Andrzeja Kępy. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej metodzie LipoLife 3G efekty zabiegu są widoczne gołym okiem w znacznie bliskim okresie po skończeniu pracy, a czas rekonwalescencji pacjenta zamyka się w niezbędnym minimum.
Liposukcja Aleksandrów Kujawski

Sposobowi potrafią być pasowane różne części ciała. Procedury medyczne cieszące się najogromniejszą marką to:

liposukcja brzucha,
redukcja boczków,
odsysanie tłuszczu z nóg i pośladków,
liposukcja ramion,
liposukcja okolic twarzy,
leczenie ginekomastii (przerostu piersi u ludzi).

Zabieg liposukcji laserowej

Tego gatunku postępowanie medyczne popularnie nazywamy odsysaniem tłuszczu. Zabieg przeprowadzany istnieje w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, a nad przebiegiem całej procedury czuwa anestezjolog. Po zapewnieniu pacjentowi pełnego komfortu, lekarz medycyny estetycznej wykonuje kilka 2- lub 3-milimetrowych nacięć skóry, przez które daje specjalne kaniule do liposukcji.
Liposukcja Aleksandrów Kujawski

W klinice Medbeauty doktora Andrzeja Kępy klasyczny zabieg odsysania tłuszczu został zmodyfikowany w taki rozwiązanie, aby jak dużo ułatwić pacjentowi trafienie do siebie po zabiegu. Przede każdym prowadzona jest minimalna liczba nacięć – zwykle wystarczą dwa. Ponadto zastosowanie innowacyjnego urządzenia LipoLife 3G pozwoli na uzyskanie maksymalnie zadowalającego efektu przy znacznie skróconym czasie rekonwalescencji pacjenta.

W relacje od wcześniejszych ustaleń i charakterze, jaki lekarz wyznaczył wraz z pacjentem podczas wywiadu, liposukcja zapewne być przeprowadzona miejscowo czyli na zdrowszym rozmiarze. W idealnym przypadku zabiegowi oddaje się takie partii ciała, jak podbródek, boczki i kolana. zabieg na zdrowym terenie to np. liposukcja brzucha czy ud.

Nierzadko daje się, że pacjenci życzą sobie, aby wzięty w procesu zabiegu tłuszcz został następnie wszczepiony w nowym stanowisku ich swego ciała. Z tej danych korzystają głównie kobiety, chcąc poprawić objętość naszych piersi lub pośladków. Taka forma przynosi niemal absolutną pewność powodzenia – jak pochodzi z doświadczeń, 95% tkanek własnych pacjenta stanowi pełnowartościowy materiał i dodaje się do przeszczepu.
Liposukcja Aleksandrów Kujawski

Przygotowanie do środka odsysania tłuszczu

Ponieważ liposukcja laserowa nierzadko wytwarzana istnieje w znieczuleniu ogólnym, czyli pod narkozą, przygotowanie do jej spełnienia obejmuje wykonanie szeregu specjalistycznych badań laboratoryjnych. Niektóre spośród nich toż:

EKG,
morfologia z rozmazem,
lipidogram,
badanie poziomu glukozy,
badanie poziomu sodu i potasu.

Przeciwwskazaniami do zastosowania procedury odsysania tłuszczu są m.in.:

ogólny zły stan zdrowia,
ciąża oraz utrzymywanie piersią,
cukrzyca,
padaczka,
stwardnienie rozsiane.

Jest zdecydowanie bardzo czynników wykluczających zastosowanie u pacjenta tego gatunku zabiegu medycyny estetycznej. W sukcesach, gdy liposukcja jest metodę zbyt inwazyjną dla pojedynczej jednostki, niekiedy daje się lipolizę.

Liposukcja Aleksandrów Kujawski

zobacz również Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments