Jak zadbać o wyświetlacz w swoim smartfonie?

Szkło hartowane Czersk

Prasóweczki

Jak zadbać o wyświetlacz w naszym smartfonie? W dzisiejszych czasach niemal wszystek z nas ma ze smartfona. Narzędzie to sprzyja nam już nie tylko komunikacji, lecz jednocześnie rzeczy oraz zabawie. Z obecnego sensu dużo osób określa się na zakup coraz nowocześniejszych i elegantszych urządzeń.

Szkło hartowane Sopot

Niestety, one oraz są narażone na zniszczenia mechaniczne. Szczególnie wrażliwym elementem wciąż pozostaje ekran telefonu. Dlatego jeszcze oczywiście znacząca jest dobra ochrona wyświetlacza. Sprawdźmy więc, które mamy szansie.

ochrona na twój sprzęt

Folia – tania, pomagaj nie zawsze dobra ochrona wyświetlacza

Jednym z najtańszych, a jednocześnie wciąż bardzo popularnych rozwiązań, jest kup i naklejenie na ekran telefonu folii poliwęglanowej. Toż wyjątkowa ochrona wyświetlacza przed uszkodzeniami, jakie potrafią występować w trakcie codziennego użytkowania telefonu, a to np. zarysowania paznokciami, czy przedmiotami, jakie znajdują się razem z polskim telefonem w torebce czy plecaku. Niestety, w przypadku, w jakim dojdzie do upadku sprzętu, folia nie jest w okresie skutecznie ochronić wyświetlacza smartfona przed powstaniem pęknięć. Więc warto chcieć to rozwiązanie lecz w przypadku tanich, nie najnowszych smartfonów.

 

Szkło hartowane Sopot

Szkło hartowane – wyższy stopień bezpieczeństwa

Nieco więcej, bo około kilkunastu złotych, zapłacimy za szkło hartowane, które również przyklejamy do ekranu naszego smartfona. To lepsza forma ochrony wyświetlacza przed pęknięciem w efektu upadku. Nie spróbuje się oczywiście, jeśli telefon spadnie z trudnej wysokości lub zostanie zmiażdżony, lecz w przypadku upadku z kanapy lub szafki powinien wyjść bez żadnego uszczerbku. Ważne tylko by pamiętać o tym, że warta wyświetlacza winna stanowić dobrana do modelu naszego telefonu.

zobacz również Telefon opinie

 

Szkło hartowane Sopot

Właściwie dobrane etui

Jeśli też dużo wymagamy ubezpieczyć swój telefon przed uszkodzeniami, powinniśmy zdecydować się i na zakup etui. Teraz mamy ogrom opcje dla wszystkiego rodzaju smartfona. Najtańsze, a jednocześnie najpopularniejsze silikonowe case’y, nie stanowią co prawda ochrony wyświetlacza, tylko mogą coś zamortyzować siłę upadku, dzięki czemu nie dojdzie do rozbicia. Nieco droższe, zamykane, skórzane etui pozwolą na pomoc całego smartfona a potrafią i zminimalizować ryzyko uszkodzenia wyświetlacza. Warto wtedy pomyśleć o zakupie takiego gadżetu.

Kup ochronę dla własnego telefonu

Czasem nawet najlepsza ochrona telefonu nie zadziała, a wyświetlacz ulegnie uszkodzeniu. Na wesele, nie nazywa to, że musimy ponosić znacznie szerokie koszty naprawy. Teraz na placu funkcjonują firmy, jakie wydają nam możliwość wykupienia ochrony wyświetlacza. Ich oferta poświęcona jest szczególnie dla właścicieli nowych telefonów. Wykupując usługę ochrony naszego urządzenia zyskujemy pewność, iż w przypadku, gdy dojdzie do jakiegokolwiek uszczerbku, firma przyjmie się kompleksowej i profesjonalnej naprawy. Szkło hartowane Sopot

Podsumowując, każdy posiadacz smartfona powinien wynosić postać jak znacząca jest gwarancja wyświetlacza. Na wesele, w bieżących czasach możemy skorzystać z wielu wielkich opcji, by zabezpieczyć swój telefon przed zniszczeniem oraz jego produktami. Szkło hartowane Sopot

 

Zobacz również Jak zadbać o wyświetlacz w swoim smartfonie?

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments